Fundacja Harcerstwa Centrum Wychowania Morskiego ZHP
Al. Jana Pawła II 5, 81-345 Gdynia

tel./fax 58 620-90-37
email: cwm@zhp.pl

Senior na fali - trzecia edycja!

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji programu "Senior na Fali"! W tym roku organizujemy 30 Rejsów Zatokowych (po 4 godziny każdy) na jachcie s/y Warszawska Nike oraz 10 Warsztatów Marynistycznych (po 1,5 godiny każdy).

W programie mogą brać udział mieszkańcy Gdyni, którzy ukończyli 55 lat.

Udział w projekcie kosztuje 15 zł od osoby. W każdym z rejsów może popłynąć 8 osób, a w każdym warsztacie może wziąć udział 20 osób. Można wziąć udział w maksymalnie 2 cyklach zajęć (cykl zajeć to 1 warsztat i 1 rejs). 

Senior na fali, to program realizowany przez Centrum Wychowania Morskiego ZHP, współfinansowany przez Miasto Gdynia w ramach otwartego konkursu „Organizacja czasu wolnego Gdynia 55+ - sport, turystyka, rekreacja”.

Głównym celem programu, jest zachęcenie Gdyńskich seniorów do aktywności fizycznej oraz pokazanie, że żeglować można w każdym wieku. 


Wkrótce pojawi się możliwość zgłoszenia się na Warsztaty Marynistyczne, które odbywać się będą w drugim tygodniu kwietnia. 

Zgłoszenie się na Warsztaty jest równoznaczne z wyrażeniem chęci udziału w całym projekcie. Zapisy na konkretne Rejsy odbywać się będą w czasie warsztatów. Rejsy Zatokowe odbywac się będą dwa razy dziennie w terminie od 7 do 21 maja. 

Gdyńscy seniorzy wilkami morskimi

Patroni medialni: